سایت گردشگری کیشتور

معرفی مجریان برگزیده تور کیش

تور کیش

تور کیش

 

 

 

تور کیش

همه چیز در مورد تور کیش

 

موارد زیر خدمات اولیه تمامی هتل ها ی کیش است که کلیه مسافران تور کیش می توانند از آن بهرمند شوند:

۱- صبحانه

۲- ترانسفر فرودگاهی

۳- تخفیف های گردشگری

 

ساعت ورود به کلیه هتل های کیش  ساعت ۱۴:۰۰ ظهر و ساعت خروج از هتل ساعت ۱۲:۰۰ ظهر می باشد.

 

کنسل کردن تور کیش

در تور های کیش کنسلی تور امکان پذیر می باشد اما به علت چارتر بودن پرواز کیش و هتل کیش بر اساس قوانین جریمه خاص خود را که از ۳۰% شروع میشود را دارد.

تعین و انتخاب ساعت پرواز کیش

 

به علت چارتر بودن هتل و پرواز برای تغییر در روز پرواز و یا رزرو اقامت ابتدا باید رزرو قبلی کنسل شود که شامل جریمه های ذکر شده می باشد و بعد از آن رزرو اقامت جدید و یا پرواز جدید انجام گیرد که هزینه های مربوط به خود را دارا می باشد.

نوع و مدل هواپیماهای پرواز تور کیش

هواپیماهای تور کیش اکثرا بوئینگ بوده که در حال حاضر ۲ ایرلاین ماهان و معراج ایرباس غول پیکر پروازها را به عهده دارند هرچند به تازگی ایرلاین زاگرس چند فروند هواپیمای ایرباس تهیه کرده است که چون برنامه های پروازی روزانه این ایرلاین نه فقط به جزیره کیش بلکه به بیشتر شهرها از جمله مشهد و شیراز و غیره ... می باشد و این پروازها بیشتر از تعداد ایرباس های خریداری شده است نمی توان تعین کرد که پرواز تور کیش با ایرباس میپره است یا بوئینگ.

هزینه پرواز تور کیش برای رده های سنی مختلف 

 

هزینه رزرو پرواز چارتری تور کیش برای سنین مختلف به این صورت است که کودکان زیر ۲ سال فقط هزینه بیمه پروازی و کودکان بالای ۲ سال دارای هزینه پرواز بزرگسال می باشند.در حالت عادی قیمت پرواز تور کیش به غیر از چارتر که معمولا ۲ برابر هزینه پروازهای چارتری است تا ۲ سال هزینه بیمه و بین ۲ تا ۱۲ سال ۵۰% و بالای ۱۲ سال بزرگسالان است که در هر صورت رزرو پرواز چارتری بسیار به صرفه تر از پرواز عادی برای مسافران تور کیش میباشد.

هزینه رزرو هتل در کیش برای رده های سنی مختلف 

 هزینه رزرو هتل در کیش به این صورت است که کودکان تا ۵ سال میتوانن بدون تخت و هزینه وارد اتاق شوند اما کودکان بالا ۵ سال بزرگ سال محسوب می شوند.  

 

فاصله پرواز تهران به کیش چند ساعت می باشد

فاصله پرواز تور کیش تهران حدودا بین یک ساعت الی یک ساعت و ربع می باشد .

مدارک لازم جهت رزرو تور کیش و رزرو هتل در کیش

 اسامی مسافرین تور طبق شناسنامه و به همراه کد ملی الزامی میباشد که برای کودکان زیر ۲ سال تاریخ دقیق تولد هم لازم میباشد.

همچنین توجه داشته باشید برای ورود به هتل محرمیت نیز از طریق شناسنامه حتما چک میشود.

 

انتخاب ساعت پرواز به کیش

خوشبختانه به دلیل تعداد ساعت های پرواز و نوع ایرلاین های موجود و فعال از ۶ صبح تا آخر شب پروازهای مختلفی برای جزیره کیش موجود است که این امکان رو به مسافرین تور کیش میدهد که با خیالی آسوده ساعت مورد نظرشان را رزرو کنن. اما بطور معمول ساعت های پرواز رفت به جزیره کیش هرچه زودتر باشد و همچنین ساعت های برگشت از کیش به سمت تهران هرچی دیرتر باشد دارای مابه التفاوتی خواهد بود که هنگام رزرو کارشناسان ما در بخش فروش بلیط شما را راهنمایی خواهند کرد..

امکان اقامت فرد مجرد در هتل های کیش

در ارتباط با اقامت افراد مجرد در هتل های کیش باید گفت که عمدتا مشکلی وجود ندارد اما در صورت داشتن همراه حتما شناسنامه به همراه داشته باشند که از لحاظ محرمیت به مشکل بر نخورند.

ساعات کاری مغازه ها و پاساژ ها و کافی شاپ و رستوران های کیش

ساعت های کاری ادارات و یا مراکز خرید از 8 صبح تا 13 ظهر و  از 14 عصر تا 22 شب است.رستوران ها و کافی شاپ ها تا پاسی از شب آماده پذیرایی از شما مهمان های تور کیش خواهند بود.

تعویض هتل تور کیش از داخل خود جزیره کیش

در صورت هماهنگی از چند روز قبل از سفر با کسر درصد جریمه طبق قانون هتل های کیش امکان کنسل نمودن و رزرو هتل جدید خواهد بود.

 

 

تمام حقوق برای سایت کیش تور ارائه دهنده بهترین قیمت تور کیش محفوظ است.

Please publish modules in offcanvas position.